Технологія I-Action Cooper&Hunter

Технологія I-Action – огляд переваг.

I-ACTION - опис технології

Інженери компанії Cooper&Hunter розробили унікальну технологію I-Action.

Принцип роботи інверторних кондиціонерів С&H на основі даної технології вигідно відрізняється від спліт-систем зі звичайним типом компресора. За рахунок змінної швидкості обертання ротора електродвигуна забезпечується змінна продуктивність компресора. Компресор працює виключно з продуктивністю, необхідною системі. Відсутні постійні пуски та зупинки, як наслідок, високі пускові струми та, відповідно, високе споживання енергії. Завдяки високоточному контролю інверторний кондиціонер підтримує комфортний мікроклімат у приміщенні без різких коливань, у широкому діапазоні температур зовнішнього повітря.

Інверторні кондиціонери С&H – це високотехнологічні системи, керовані найновішим вбудованим мікропроцесором, на основі технології I-Action.

Завдяки системі керування низькочастотним двигуном, зменшується не лише вібрація компресора при роботі на малих оборотах, а й забезпечується його стабільна робота при максимально низькій частоті обертання (1Гц) та моментальне реагування на зміну теплового навантаження в приміщенні.

За рахунок цього рівень енергозбереження зростає, а також підвищується надійність і зручність експлуатації інверторних міні-спліт систем С&H. Завдяки технології I-Action робота кондиціонера стабільна навіть при стрибках напруги в мережі, в діапазоні від 96 до 265В.

При досягненні заданої температури компресор не вимикається, а працює стабільно з високою ефективністю, навіть на малих оборотах, споживаючи при цьому всього 40 Вт/год.

Таким чином, Cooper&Hunter заощаджує електроенергію до 50%, значно збільшуючи термін служби техніки.

I-ACTION - переваги

 • Ультранизька частота обертання компресора Дозволяє компресору стабільно працювати при малому навантаженні, таким чином досягається точність підтримання температури та суттєва економія електроенергії.
 • Хладагент R410 Екологічно безпечний холодоагент, забезпечує високу ефективність роботи та дбайливе ставлення до природи.
 • Хладагент R32 Нове покоління холодоагенту, з низьким коефіцієнтом впливу на глобальне потепління (Global warming potential) та нульовим потенціалом виснаження озонового шару
 • Автоматична адаптація до напруги (96-265В) Дозволяє знизити ризик пошкодження обладнання при перепадах напруги та забезпечує більш стабільну роботу
 • Високошвидкісний процесор Дозволяє реалізувати максимально точне, швидке та ефективне керування параметрами роботи обладнання
 • Безшумна робота Неймовірно низький рівень шуму – до 18 дБ (А)
 • Висока надійність роботи Контроль якості на всіх етапах виробництва та чудові характеристики
 • Точний температурний контроль Забезпечує точність підтримання температури – 0,5ºС
 • Турбо-режим Забезпечує швидке охолодження та обігрів, а також швидке досягнення необхідної температури
 • Безперервна робота Забезпечує економію електроенергії та зберігає ресурс обладнання

Це власний елемент заголовка

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Main Menu