Звоните, мы на связи и в выходные! +38 (063) 190-74-27 (viber, telegram) +38 (068) 206-95-14

Шановні відвідувачі, дякуємо за те, що користуєтесь нашим сайтом. Використання цього сайту регулюється наведеними нижче умовами та чинним законодавством України.

У випадку, якщо наведені умови для вас частково або повністю неприйнятні – просимо вас відмовитися від використання даного сайту і залишити його.

Ваша присутність на сайті, а також взаємодія з його інтерфейсом є підтвердженням того, що ви ознайомилися з правилами використання, і вони вам прийнятні і зрозумілі і ви зобов’язуєтеся їх дотримуватися. Власник веб-сайту cooper-hunter.org.ua є власником інформації, представленої на веб-сайті cooper-hunter.org.ua, а також аудіо-відео матеріалів, статей та фотографій. Винятком виступають випадки, у яких явно указуються інші власники. Відповідно до Закону України «Про авторське право та суміжні права», розміщена на веб-сайті cooper-hunter.org.ua інформація – це об’єкт авторського права, який охороняється законом. За порушення передбачено адміністративну, цивільну, кримінальну відповідальність. Будь-які дані з веб-сайту cooper-hunter.org.ua можуть поширюватися на веб-сайтах вебу тільки із зазначенням першоджерела або у вигляді посилань. Заборонено передруковувати, копіювати та використовувати інші сторінки інформації з даного сайту. Поширення допускається лише у тому вигляді, який представлений у першоджерелі. При цьому необхідно вставляти посилання на вихідну сторінку з формулюванням: «інформацію отримано з веб-сайту cooper-hunter.org.ua». Вся інформація, яка знаходиться на cooper-hunter.org.ua, призначена лише для інформаційного ознайомлення та не може бути підставою для того, щоб щодо власника веб-сайту або його партнерів виникали юридично значущі права та зобов’язання. Технічні характеристики товарів та обладнання наведені на сайті є ознайомлювальними. За більш точною інформацією слід звертатися до технічної документації виробника, розміщеної в офіційних джерелах або, що постачається разом із товаром. За зміст та/або безпеку сайтів, на які ведуть посилання із сайту cooper-hunter.org.ua, власник сайту cooper-hunter.org.ua відповідальності не несе. Власник сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, зазнані внаслідок незаконного та/або неправильного використання даного сайту. Власник сайту не несе відповідальності за інформацію та/або наслідки її використання, якщо дана інформація була розміщена не самим власником або не за його бажанням.

Якщо ви використовуєте сайт cooper-hunter.org.ua та/або створюєте, а також оплачуєте замовлення, то відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI зі змінами та доповненнями від 01.06.2011 р. ви автоматично погоджуєтесь на збір, а також обробку персональної інформації, яка вказана у процесі формування замовлення.

 

Використовуючи сайт, ви підтверджуєте згоду, що Ваші персональні дані будуть внесені до бази даних продавця (постачальника). Інформація персонального характеру обробляється виключно для формування та виконання замовлення.

Повнота, актуальність та достовірність наданої відвідувачем інформації гарантується безпосередньо відвідувачем та за наслідки, спричинені наданням недостовірної інформації, ані власник сайту cooper-hunter.org.ua, ані його партнери відповідальності не несуть.

Найсуворіше забороняється: додавання на сайт cooper-hunter.org.ua забороненої або обмеженої до поширення інформації, використання сайту cooper-hunter.org.ua для доступу до персональної інформації покупців, порушення прав та/або інтересів фізичних та юридичних осіб, які охороняються законом, стороннє втручання у роботу сайту cooper-hunter.org.ua та його складових частин. Внесенням доповнень та змін до цього документа, власник веб-сайту cooper-hunter.org.ua має право змінювати умови використання веб-сайту без попередження. У випадку, якщо ви маєте намір вчиняти дії, які можуть мати юридичні наслідки, просимо вас відвідати цю сторінку та уважно ознайомитись з цим документом.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
КУПІВЛІ-ПРОДАЖІ ТОВАРІВ

Даний договір адресований споживачам і є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, предмет та умови якого вказані у відповідному розділі сайту. Договір є “усною угодою”, а також має юридичні наслідки як для Покупця, так і для Інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1. Даний договір включає всі обов’язкові умови правовідносин між Покупцем та Інтернет-магазином, коли Покупець набуває товарів (послуги, роботи) на веб-сайті cooper-hunter.org.ua

1.2. Інтернет-магазин зобов’язується в порядку та на умовах, погоджених з Покупцем під час оформлення замовлення, доставити товар (послуги, роботу) Покупцю. Покупець у свою чергу бере на себе обов’язки оплатити товар (послугу, роботу) та прийняти його. Оформлення покупки здійснюється на веб-сайті cooper-hunter.org.ua самостійно Покупцем через інтерфейс сайту або за номерами телефонів, зазначених на цьому сайті. За достовірність наданої інформації про себе, про обраний товар (роботу, послугу), адресу доставки, відповідальність несе Покупець. Інтернет-магазин гарантує, що товари, що продаються є його власністю, не перебувають під арештом, у заставі, під забороною відчуження, не є предметом інших засобів забезпечення виконання зобов’язань перед особами (фізичними та юридичними), державою та держ. органами, а також немає будь-яких інших обтяжуючих обмежень або обставин, що передбачає чинне законодавство України.

1.3. Оформлення замовлення на веб-сайті cooper-hunter.org.ua Покупцем та/або внесення 100% оплати за товар (послугу, роботу) відповідно до положень статті 642 Цивільного Кодексу України є достатнім доказом факту прийняття (акцепту) Покупцем умов , прописаних у цьому Договорі. Приймаючи (акцептуючи) умови представленого Договору, Покупець підтверджує, що ознайомився та приймає Правила використання сайту cooper-hunter.org.ua, дозволяє використовувати свою персональну інформацію в обсязі, який потрібний Інтернет-магазину для виконання цього Договору

2. Ціна товару (послуги, роботи) та оплата

2.1. При взаємодії Покупця та інтерфейсу сайту cooper-hunter.org.ua визначається ціна товару (послуг, роботи), що замовляється Покупцем. Вартість також може повідомлятись у телефонному режимі, за номерами, що вказані на даному веб-сайті.

2.2. Оплата товару (послуги, роботи), який був замовлений, визначається за умови взаємодії Покупця та інтерфейсу веб-сайту cooper-hunter.org.ua або за телефонами, що вказані на даному веб-сайті.

2.3. Вартість доставки товару формується на веб-сайті cooper-hunter.org.ua або за телефонами, що розміщені на цьому сайті

3. Терміни, умови доставки, прийом та передача товару (послуги, роботи)

3.1. Асортимент, кількість та ціна товару (послуги, роботи), що поставляється на умовах, прописаних у цьому Договорі, визначаються внаслідок взаємодії Покупця з інтерфейсом cooper-hunter.org.ua або за телефонами, що розміщені на цьому сайті.

3.2. Адреса доставки замовлення (товару, послуги, роботи) визначається через взаємодію Покупця з інтерфейсом cooper-hunter.org.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.3. Терміни доставки товару (послуги, роботи) Покупець може дізнатися за телефонами, що розміщені на цьому сайті.

3.4. Як тільки Товар передано Покупцю, право власності на нього, а також усі ризики, пов’язані з його втратою та/або поломкою, знімаються з Інтернет-магазину та переходять до Покупця. Винятком є випадки, коли при оформленні покупки або телефоном Покупець обирає доставку замовлення кур’єрською службою (НОВА ПОШТА, SAT, Meest Express, Justin) по Україні, крім міста Київ. У такому разі право власності визначається відповідно до FCA (згідно з ІНКОТЕРМС 2010). Місце постачання – склад Інтернет-магазину. Ціна за доставку замовлення формується на основі наданої інформації з веб-сайту cooper-hunter.org.ua

3.5. Покупець зобов’язується, отримуючи товар перевірити зовнішній вигляд упаковки, оглянути товар на відсутність поломок (вм’ятин, подряпин, прояв випадків використання та ін.), та перевірити комплектацію. У разі виявлення подібних поломок, особа, що передає товар та Покупець обов’язково має скласти акт, у якому фіксуються всі поломки та недоліки

4. Права та обов'язки

4.1. Інтернет-магазин має право:

4.1.1. Вимагати у Покупця прийом товару (послуги, роботи), який був доставлений йому на основі цього Договору.

4.1.2. Зупинити доставку товару (послуги, роботи) за цим Договором при неналежному виконанні обов’язків Покупцем, що зафіксовані в цьому Договорі. І відновити лише тоді, коли всі порушення буде виправлено Покупцем.

4.1.3. В односторонньому порядку змінювати цей Договір, а також вартість товарів (послуг, робіт) шляхом розміщення на веб-сайті cooper-hunter.org.ua Зміни починають діяти одразу після їх публікації.

4.1.4. Користуватися іншими правами продавця, які прописані у Законі України «Про захист прав споживачів».

4.2. Інтернет-магазин зобов’язаний:

4.2.1. Передати товар Покупцеві, вільний від прав третіх осіб.

4.2.2. Надати на товар необхідні документи, зокрема оформлену належним чином гарантію на товар, що підлягає гарантійному обслуговуванню.

4.2.3. Виконувати зобов’язання, покладені на продавця, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.3. Покупець має право:

4.3.1. Вимагати від Інтернет-магазину за належного виконання Договору доставку товару (послуги, роботи) на обумовлених у Договорі умовах.

4.3.2. Користуватися правами Покупця відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.4. Покупець зобов’язується:

4.4.1. Ознайомитись уважно з інформацією про товар (послуги, роботу), вартість, а також про інші умови, перед оформленням замовлення на сайті cooper-hunter.org.ua або за номерами, що вказані на сайті.

4.4.2. Оглянути стан упаковки, а також стан самого товару перед отриманням на відсутність поломок (вм’ятин, подряпин, прояви використання та ін.). Покупець також повинен перевірити комплектацію.

4.4.3. Прийняти товар (роботу, послугу), якщо він не суперечить цьому Договору та/або законодавству України.

4.4.4. Виконати інші обов’язки Покупця, прописаних у Законі України «Про захист прав споживачів»

5. Заключні положення

5.1. Під час порушення умов цього Договору та/або недобросовісного його виконання відповідальність покладається на винну сторону відповідно до чинного законодавства України.

5.2. Сторона звільняється від відповідальності, передбаченої чинним законодавством України, за часткове або повне порушення цього Договору, у разі форс-мажорних обставин, коли настання непереборної сили підтверджують компетентні органи.

5.3. Спори, що виникли за поданим Договором, вирішуються за допомогою прямих переговорів між сторонами або в суді, відповідно до встановленої підвідомчості та підсудності, якщо усунення таких неможливе.

5.4. Цей Договір для Покупця починає діяти з моменту самостійного оформлення замовлення за допомогою інтерфейсу веб-сайту cooper-hunter.org.ua або за номерами телефонів, які розміщені на цьому сайті. Припинення дії Договору настає після виконання сторонами (Покупцем та Інтернет-магазином) зобов’язань, які вони взяли на себе.

Main Menu